Jāņa Lūsēna vasaras festivāls MŪZIKA VAKARA MIERAM

Jau kopš agras jaunības komponists Jānis Lūsēns ir aizrāvies ar dažādu mūzikas instrumentu kolekcionēšanu un jauniem tembrāliem meklējumiem. Ik vakara ļaušanās improvizācijas priekam katru reizi no jauna rada neparastus salikumus un skaniskus motīvus. MŪZIKA VAKARA MIERAM klausītājiem būs kā neliels ceļojums katra iekšējā pasaulē, kur komponists aicinās caur personīgām asociācijām tuvoties mieram un ļaušanās priekam mūzikā. 

Lai mūzikas klausīšanās būtu vēl īpašāka, klausītājiem pirmajās divās rindās būs iespēja sēdēt pusguļus stāvoklī – mīkstos atpūtas krēslos, atslābinoties un ļaujoties tikai vakara mūzikas mierīgajām, valdzinošajām skaņām.  Vakars sāksies ar Jāņa Lūsēna instrumentu laboratoriju un otrā daļā viesosies komponistam tuvs mūziķis:

24.maijs – Jānis Lūsēns un Mārcis Auziņš
14.jūnijs – Jānis Lūsēns un Šablovsku duo
19.jūlijs – Jānis Lūsēns un Rihards Zaļupe
9.augusts – Jānis Lūsēns un Laima Jansone
13.septembris – Jānis Lūsēns un Vestards Šimkus

Ierašanās no pl. 19:30.  Koncerta sākums pl.21:00. Koncerts divās daļās, līdz pusnaktij, ar starpbrīdi. Bufetē būs iespējams iegādāties dzērienus un uzkodas. Pirms koncerta iespējams doties pastaigā pa muižas plašo teritoriju, kā arī rezervēt galdiņu un pusdienot muižas restorānā. Muižas viesnīca piedāvā  nakšņošanu mājīgās muižas  istabiņās.

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs