Apartamenti Ozolu skolā

🌷Jau gadu esam Ozolu skolā, baudot dabas un šīs īpašās vietas auru. Labiekārtojot Ozolu skolu, esam padomājuši par cilvēkiem, kuri, apceļojot Ziemeļvidzemi, meklē vietu, kurā atgriezties un uzkrāt spēkus jauniem ceļojumiem.

🌷Ēkas pirmajā stāvā ar atsevišķu ieeju esam izveidojuši 70 m2 plašu divistabu apartamentu, kas ļauj justies netraucētiem.

🌷Plašajā guļamistabā ir divguļama un vienguļama gulta, mēbeles, kur salikt drēbes, klubkrēsls. Pa logu paveras skaists skats uz apkārtni un 100-gadīgo ozolu.

🌷Viesistaba ir apvienota ar virtuvi. Šajā telpā ir liels, izvelkams stūra dīvāns, uz kura var laiski atpūsties, vērojot ārā ziedošos augus, vai savu uzmanību vēršot interneta un TV pasaulei. Virtuve aprīkota ar visu nepieciešamo ēdienu gatavošanai, ir cepeškrāsns, plīts, ledusskapis, trauki utt. Varam palīdzēt ar ieteikumiem lauku produktu iegādei.

🌷Vannas istabā ir viss, kas nepieciešams (fēns, veļasmašīna utt.).

🌷Ēkai pieguļošajā teritorijā ir parks ar seniem kokiem un divi dīķi.

🌷Viesiem pēc vēlēšanās, pa atsevišķu samaksu, varam sniegt muzikālu ceļojumu skaņu pasaulē, relaksējoties lielās zāles guļamkrēslos, kā arī, nelielu stāstu un iepazīstināšanu ar mūzikas instrumentu kolekciju.

🌷Bibliotēkas zāle ir piemērota nelielām viesībām.

🌷Ja vēlēsieties, rekomendēsim dažādas apskates vietas tuvākā un tālākā apkārtnē.

🌷Rīkstnieks Māris Zvaunis teicis tā: “Ozolu skola atrodas skaistā Ziemeļvidzemes paugurainē, kas ir enerģētiski spēcīga zona. Pašu ēku dabā ir pozicionējuši viedi balti, jo pamatenerģijas skolā ir uguns (dainās – zelta enerģijas). Liepu aplis pagalmā ir stādīts ar gudru ziņu – uz uguns krusta, jeb zelta ābelītes. Skaisto pieguļošo teritoriju norobežo uguns āderes, radot fantastisku energovairogu. Tautā šādas vietas sauc par Dieva ausīm.”

🌷 Zvaniet t.29148787 vai rakstiet info@janislusens.lv

🌷Atrodamies 155 km no Rīgas starp Smilteni un Gaujienu. Jābrauc pa Pleskavas šoseju līdz Aumeisteru pagriezienam, tad pa kreisi un, vērojot dabu, līdz mums.
Mūsu skolas tuvumā atrodas vairāki ezeri, kur iespējams noīrēt laivu, dabas veltēm pilni Valsts meži un daudzveidīgi apskates objekti.

🌷Gaidīsim pie mums ciemos miera un klusuma baudītājus.

P.S. Drīzumā būs demokrātisks piedāvājums arī velo, moto un citiem ceļotājiem, kuriem būs nepieciešama tikai īsa nakšņošana