Piena muižas salonmūzikas vakaru cikls “Satikšanās…”

“Satikšanās…” – tas ir nosaukums Piena muižas aizsāktajam koncertu ciklam, kas turpmāk reizi mēnesī muižas Godu zālē aicinās satikties īstus mūzikas baudītājus un gardēžus, lai pavērtu iespēju izbaudīt mūziku pavisam tuvu, pavisam privāti, pavisam tieši. Nevis plašās koncertzālēs, nevis simtiem cilvēku plašā auditorijā, bet tepat – sev tuvu un sajūtami. Tieši tāpēc saucam to par satikšanos – satikšanās mūzikā, satikšanās ar mākslinieku, satikšanās pašam ar sevi un savām domām. Kā patīkama satikšanās ar senu un ilgi neredzētu draugu – saruna, kas piepilda un uzlādē, kas dod gaismu un ticību, tā noņem maskas un ļauj būt šeit un tagad. Būt patiesiem. Tādi ir Muižas salonmūzikas vakari “Satikšanās…”.

Cikla atklāšanas koncerts – Satikšanās ar Jāni Lūsēnu un draugiem. Jānis Lūsēns (klavieres), Annija Putniņa (balss), Madara Gaile (balss), Andris Ērglis (balss), Uģis Roze (balss), Zigfrīds Muktupāvels (balss) un “Grey Velvet trio” ar Eviju Mundeciemu (flauta), Artu Tarasovu (čells) un Māru Bulu (ģitāra).
Ziemīgi romantiskas mīlas balādes, skaistākās dziesmas no leģendārām teātra izrādēm un muzikāla kolāža no daudzu gadu garumā tapušām Jāņa Lūsēna dziesmām. Koncerts kā saruna, kuras laikā klausītājiem būs iespējams ne tikai baudīt melodijas skanējumu, bet arī izsekot Jāņa Lūsēna ceļam mūzikā, viņa satikšanos ar solistiem un kopīgi ieto ceļa posmu – no nelieliem kamermūzikas projektiem līdz galvu reibinošu popularitāti ieguvušu teātra izrāžu atskatam.
Koncerta sākums 1. februārī plkst. 19, ierašanās no plkst. 17.30. Pirms koncerta viesi laipni aicināti uz vīna glāzi, nelielām uzkodām un saviesīgām sarunām.
Koncerts norisināsies vienā daļā bez pārtraukuma, taču pēc koncerta iespēja uzkavēties ilgāk, “Grey Velvet trio” pavadījumā nesteidzīgi baudot dzērienus vai uzkodas no muižas bāra.
Iepriekš piesakot, iespējams rezervēt arī galdiņu vakariņām Piena muižas “Rožu krodziņā” un nakšņošanas iespējas kādā no muižas mājīgajiem numuriņiem.
Lūdzam pievērst uzmanību: pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu publicitātes vajadzībām.

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs